KONST / Litografier / Färglitografi 12143066
nr 1214 3066
Färglitografi
Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad. Motivet: 29x42
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:11:07
24/10 17:59:58
Peter Dahl (f. 1934)